Facebook ProNails
marika@nailspa.ee
533 64 914
  Punased küüned  
E-pood

TELLI UUDISKIRISoovin saada uudiskirja
* Kohustuslik

Akrüülikoolitus Belgia firma ProNails õppekava järgi

(lisakoolitus geelitehnikutele, eeldab geelidiplomi olemasolu)

Oü Tallnail (ProNails Eesti) omab koolitusluba 6859HTM   

Aeg: Täpsustamisel
Koht: Narva mnt 9, Tallinn. NailSpa Salong
Info: Hinnad sisaldavad stardipaketti , kõiki tööks vajalikke materjale ja koolituse tasu. Koolitused on nii eesti kui ka vene keelsed. Edukal koolituse läbimisel väljastatakse rahvusvaheliselt aktsepteeritav ProNails originaaldiplom.
Diplom: Edukal koolituse läbimisel väljastatakse rahvusvaheline originaaldiplom.
Hind: Akrüülikoolituse hind 525 EUR. Sisaldab viite koolituse päeva ja eksamit. Lisaks kõiki tööks vaja minevaid materjale
Registreerumine: Vajalik eelnev registreerumine ja ettemaks 100%. Registreeru siin
Lisainfo: Lisainfo telefonil 53364914 või info@nailstudio.ee

Akrüülküünte koolitus koosneb viiest kohustuslikust õppepäevast, mille hulka kuulub

1. päeval õppepaketti kuuluvate toodete tutvustus ja praktika kuidas modelleerida akrüülküüsi, mis ehitatakse üles naturaalsetele küüntele kleebitud küünetippidele XpertS akrüüliga, lisaks teoorialoeng - kunstküüne ajalugu, ProNails firma tutvustus. Firma ProNails erinevate akrüülisarjade tutvustus. Naturaalküüne ehitus, küünte ja naha probleemid, seenhaigused, hügieeninõuded salongis. Kunstküünte kriteeriumid, paigalduse teooria. Töö kliendiga: nõustamine, kliendi kinnistamine, oma töökoha vormistamine, klienditeenindaja välimus j.n.e.
2. päeval õpetatakse modelleerima akrüülküüsi, mis ehitatakse üles naturaalsetele küüntele kleebitud küünetippidele “prantsuse maniküüri” stiilis. Puuriga naturaalküüne plaadi ettevalmistamise ja küünekuju lihvimise demonstratsioon.
3. päeval tuleb õpilasel teha hooldus (täitmine) esimese päeva kliendile. Puuriga hoolduse demonstratsioon. Küünepind kaetakse pealt punase lakiga.
4. päeval õpetatakse katma naturaalküüsi akrüüliga, vajadusel pikendamine vormidel (selline tehnika sobib naturaalsetele küüntele ühesuguse pikkuse ja kuju andmiseks või murdunud naturaalse küüne parandamiseks).
Küünepind kaetakse pealt küünelakiga „prantsuse maniküüri“ stiilis.
5. päeval tuleb õpilasel teha hooldus (täitmine) kolmanda päeva kliendile. 

Parimate tulemuste saavutamiseks soovitame õpilasel õppepäevade vahelisel ajal iseseisvalt harjutada.

 Eksam tuleb sooritada vähemalt ühe kuu jooksul peale viimast õppepäeva! Hilisem eksami sooritamine on tasuline (30 eur ).
Kliendid tuleb õpilasel endal kaasa tuua.
Õpilane kohustub kaks nädalat enne esimest koolituspäeva ettemaksuna tasuma minimaalselt 50% tema poolt valitud paketi kogumaksumusest ja registreeruma telefoni või meili teel. Ülejäänud koolituskulude tasumine toimub vastavalt koolitatava ja Tallnail OÜ vahelisele kokkuleppele.
Meie kohustume tulevast küünestilisti varustama materjalidega (hinnakirjajärgsete hindadega, mis sõltuvalt tootjast võivad muutuda üks kord aastas), mis on vajalikud edasiseks katkematuks tööks akrüülkunstküünte modelleerimisel.
Koolituse edukalt läbinutele väljastatakse diplom, mis tõendab, et selle omanik on läbinud firma ProNails kursused ja on pädev töötamaks firma ProNails materjalidega. Meie poolt väljastatud diplom on originaal, mis kehtib ka väljaspool Eestit.

Vaata järgmiste koolituste toimumisaegu siit.